Maryja Matka Życia Poczętego

Różaniec Święty

w intencji Krucjaty Różańcowej
poniedziałek, godz. 7.30

O godzinie 18.00 Zespół Muzyczny prowadzi Wieczory Chwały.

Nabożeństwo do Matki Bożej Uzdrowienia Chorych i św. Kamila

w intencji uzdrowienia chorych
wtorek, godz. 17.30

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

w intencjach przedstawianych przez modlących się
środa, godz. 18.00

Nabożeństwo do Przenajdroższej Krwi Chrystusa

w intencji naszego ośrodka duszpasterskiego
czwartek, godz. 17.30

Koronka do Miłosierdzia Bożego
i Liturgia Godzin

w intencji ruchów i wspólnot w naszej Parafii
piątek, godz. 17.30

Różaniec święty

w intencji dusz w czyśćcu cierpiących
sobota, godz. 8.30

Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny

w intencji rodzin naszej Parafii
i Ojczyzny
niedziela, godz. 9.00

1. Modlitwa za niewierzące potomstwo

W każdą środę i piątek przed Mszą św. modlimy się za tych, którym zabrakło wiary: dzieci, chrzesniaków, wnuków. Imiona potrzebujących modlitwy wypisujemy na kartkach i wrzucamy do kosza obok figury Matki Bożej. Warunkiem wypisania imion jest osobiste zaangażowanie we wspólną modlitwę, na miarę swoich mozliwości.

28.10.2016
  2. NOWOCZESNA APLIKACJA NA TELEFON
    Zachęcamy Wszystkich do darmowego ściągnięcia na telefon aplikacji, która ma na celu zbliżenie ludzi w świecie rzeczywistym, nie izoluje ale łączy. Pod tym względem zasadniczo różnie się od facebooka czy innych aplikacji. Warto się wgryźć. To proste: www.gpsnose.com  . Aplikacja posiada tłumaczenie na j.polski. Podawajmy tę wiadomość dalej, by umacniać rzeczywistą a nie wirtualną bliskość człowieka z człowiekiem.
    25.4.2917
  3. DREWNO KAŻDEGO GATUNKU

Wszyscy Zatroskani o powstanie kościoła i  domu parafialnego pod największym Krzyżem św. w Polsce -  na Chełmcu,

prosimy Was o pomoc w gromadzeniu drewna różnych gatunków (także owocowych), byśmy mogli przeznaczyć je na cele budowlane. Średnica od 5 cm wzwyż. Chętnie przyjmiemy inne materiały w formie darowizny, bądź ozdoby w nowej świątyni (złoto, srebro, bursztyn, kamienie szlachetne i półszlachetne) Naszych Dobroczyńców regularnie obmadlamy w "Wałbrzyskiej Częstochowie".

1.7.2017
  4. ZBIERAMY INSTRUMENTY MUZYCZNE

Jeśli ktoś posiada zbędny a jednocześnie dobry instrument muzyczny, może go nam oddać. Spróbujemy wykorzystać go na chwałę Bożą. Bóg zapłać!

20.9.2018
  5. Ściana Góralska

Rozpoczęły się prace budowlane nad "Ścianą Góralską" - scianą prezbiterium. Ściana jest wyrazem upamiętnienia i wdzięczności dla polskich górali, którzy postanowili wesprzeć modlitwą i darem finansowym budowę naszego koscioła. Zdjęcia można oglądać na www.parafiakonradow.boo.pl w "Galerii".

24.4.2019
  6. Polonia buduje ścianę frontową kościoła pod największym Krzyżem św. w Polsce

Polonia związana ze środowiskiem Odnowyc Charyzmatycznej Niemiec, Holandii, Luksemburga, Belgii, Francji oraz Polacy z Irlandii Półniocnej budują ścianę frontalna kościoła pw. Matki Bożej Częstochowskiej na Wzgórzu Św. Antoniego, przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2 w Szczawnie - Zdroju, u podnóża góry Chełmiec, na szczycie której stoi najwyższy  Krzyż Św. w Polsce ( wg jego budowniczego ks. inf. Juliana Źrałko liczy 49,5 m wysokosci). Cieszymy się, że nasze modlitwy i zaangażowanie nabiera widocznych kształtów. Zapraszamy do oglądania postepów na stronie internetowej www.parafiakonradow.boo.pl w "Galerii"a jeszcze bardziej pod wskazanym adresem, na granicy Wałbrzycha i Szczawna - Zdroju!

2.4.2019
  7. Msza św. i modlitwa o uzdrowienie, i uwolnienie

W piątek, 25 października 2019r.,  jak co miesiąc, zapraszamy na Mszę św. i modlitwę o uzdrowienie i uwolnienie. Rozpoczynamy Różańćem św. o godz. 17.30., następnie Msza św. i modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie.

25.10.2019
  8. Noc z Panem

Zapraszamy na czuwanie nocne przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczniemy  w piątek, 4 października 2019 Różańcem św. o godz. 17.30, Mszą św., Nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończymy Rożańcem św. i Mszą św. o godz. 9.00, 5  października br., w sobotę .Kiedy ostatni raz spędziłeś noc z Panem Bogiem? Może to ostatnia szansa?

4.10.2019
  9. DIECEZJALNE DUSZPASTERSTWO KOLEJARZY

Zapraszamy do wspólnej modlitwy o uzdrowienie i uwolnienie - raz w miesiącu, w naszej parafialnej kaplicy przy ul. KK. Baczyńskiego 14 w Wałbrzychu/Szczawnie-Zdroju. Dla naszego duszpasterstwa kazania mają charakter formacyjny. Pierwszy cykl dotyczył nauki wiary od Partiarchów, drugi związanay jest z przekazywaniem Ewangelii przez osoby świeckie.

Kazania formacyjne z poszczególnych lat można odsłuchać na www.parafiakonradow.boo.pl w linku: "GALERIA"

16-17 XI 2019 - XXXVI Ogólnopolska Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę. Rozpoczęcie w sobotę, w Bazylice o godz. 18.00, zakończenie w niedzielę Mszą św. na Wałach.

26.6.2010
  10. Rekolekcje adwentowe 2019

W naszej parafii zawsze gościmy wybitnych rekolekcjonistów. Tym razem przyjedzie do nas ks. Roman Chyliński CSMA - michalita, egzorcysta, którego można obecnie posłuchać również za pomocą internetu. Juz dziś zaplanujmy czas od 1 do 4 grudnia 2019r. (od niedzieli do środy).

1.12.2019
  11. POLSKA POD KRZYŻEM - CZUWANIE NOCNE

POLSKA POD KRZYŻEM. 14 WRZEŚNIA 2019, O GODZ. 19,00, W NASZEJ KAPLICY ZNAJDUJĄCEJ SIĘ U PODNÓŻA GÓRY CHEŁMIEC NA SZCZYCIE KTÓREJ STOI KRZYŻ ŚW., UCHODZĄCY ZA NAJWIĘKSZY W POLSCE, MSZĄ ŚW. O GODZ. 19,00 ROZPOCZNIE SIĘ CZUWANIE MODLITEWNO-POKUTNE, KTÓRE ZAKOŃCZYMY NIEDZIELNĄ EUCHARYSTIĄ O GODŻ. 9.30. WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE MOGĄ WYBRAĆ SIĘ DO WŁOCŁAWKA ZAPRASZAMY DO DUCHOWEGO JEDNOCZENIA SIĘ W TYM SZCZEGÓLNYM MIEJSCU!

14.9.2019
  12. Medżugorska Koronka Pokoju

Codziennie, w dni powszednie, po Mszach św. odmawiamy Koronkę Pokoju, wypraszając pokój w świecie i w naszych sercach - nawrócenie parafii i naszych rodzin. Zapraszamy do uczestnictwa w Przenajświętszej Ofierze Mszy św. i w Koronce Pokoju.

1.10.2019